Home | Sitemap
en
Sme aj na Facebooku


490.000,- €

8-izbová vila, predaj, Martin - Stráne

Ponúkame na predaj 8-izbovú rodinnú vilu osadenú na rovinatom slnečnom pozemku o rozlohe 1391 m2. Situovaný je vo vyhľadávanej lokalite mesta Martin, mestská časť Stráne. Dom bol skolaudovaný v roku 2006 a je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektro NN a telefónnu prípojku.

Vila má dve nadzemné podlažia, kde úžitková plocha domu predstavuje 394m2. Objekt obsahuje jednu bytovú jednotku o úžitkovej ploche 394 m2. Celý dom je podpivničený, kde v suteréne sa nachádza športovo-relaxačná časť ( WC, sprcha, umývadlo, parná sauna, infra sauna, biliardový stôl), práčovňa a sušiareň, plynová kotolňa, domáca dielňa a skladové priestory.
Na 1.NP sú miestosti určené pre dennú časť - kuchyňa s jedálňou, obývačka s teplovzdušným krbom, hosťovská izba. Miestnosti sú s východom na terasu. Na 1.NP je ďalej vstupná chodba, kúpelňa (WC, umývadlo, sprcha), dvojgaráž a prístrešok pre auto.
Na 2.NP s nočnou časťou - izba so šatníkom, s kúpelňou (WC, umývadlo, sprcha), 4 x izba, šatník, samostatné WC, kúpelňa s vaňou a dve umývadla.

Základy domu sú betónové monolitické s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Osadenie do terénu je nad 2,5 m zo zvislou izoláciou. Obvodové konštrukcie 1.PP sú zrealizované ako monolitické. Obvodové murivo nadzemných podlaží je murované z pálenej tehly Porotherm hr. 375 mm so zateplením z polystyrénu s hladkou omietkou silikátovou s farebnou povrchovou úpravou. Obklad fasády je ramienkový. Vnútorné nosné priečky murované hr. 30 cm, nenosné priečky hr. 115 mm, so stierkovanou omietkou. Strop nad prízemím a 1.NP je zo stropného prefabrikovaného panelu zo železobetónu s rovným omietaným podhľadom, strop v podkroví je drevený so zateplením a sadrokartónovým omietaným obkladom. Schody z prízemia do podkrovia sú z monolitického železobetónu s obkladom nástupníc z tvrdého dreva a do suterénu je nášľapná vrstva z keramickej dlažby. Strecha domu je sedlového tvaru so strešnými vikierami. Nosná konštrukcia strechy je z dreveného krovu s krytinou z ťažkej betónovej škridle Bramac. Oplechovanie strechy je úplné z medeného plechu, ostatné klampiarske konštrukcie (parapety a pod.) vyhotovené z eloxovaného hliníka. Podlahy v suteréne a na prízemí sú z keramickej dlažby. V podkroví sú drevené dubové plávajúce podlahy, v ostatných miestnostiach prevažne z keramickej dlažby. Výplne okenných otvorov vyhotovené z drevených eurookien s izolačným dvojsklom a okennými žalúziami; časť okien v podkroví tvoria strešné drevené, zdvojené, so žalúziami. V podkroví sú dve loggie. Vstupné dvere do domu drevené, masívne, vnútorné interiérové dvere sú drevené osadené do drevených zárubní s prírodnou dubovou dýhou. Vráta na garáži sú hliníkové rolovacie segmentové s automatickým ovládaním. Rozvod vody v dome teplej aj studenej plastom, zdroj teplej vody je zásobník TÚV, ktorý je suteréne. Vykurovanie domu ústredné podlahové teplovodné - plynový kotol. Dom ma zabudovaný teplovzdušný krb. Elektroinštalácia v suteréne a na prízemí je svetelná aj motorická, v podkroví svetelný rozvod + na každom podlaží je samostatný rozvádzač, bleskozvod. Na každom podlaží je rozvod televízie, LAN sieťe, wi-fi, zabezpečovacie zariadenie a domáci telefón. V dome sa nachádza centrálny vysávač. Plot je postavený z plotových tvárnic, z kovových pozinkovaných profilov, drevených profilov a vstupné vráta sú s automatickým ovládaním. Záhrada má vybudované automatické zavlažovanie s dvoma zásobníkmi na dažďovú vodu, spolu o objeme 12 m3. Okolo domu sú spevnené plochy z keramickej a zámkovej dlažby.

Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v mestskej časti Martin - Stráne, ktorá ponúka výbornú dostupnosť mesta a plnú občiansku vybavenosť (obchody, reštaurácie, zastávky MHD, lekáreň, služby).

Cena domu je 490.000,- € vrátane provízie realitnej spoločnosti, v ktorej sú zahrnuté kompletné právne služby, poradenstvo, hypotekárny servis a ostatné náležitosti pri prepise samotnej nehnuteľnosti a dodávateľských služieb.

Zodpovedný maklér: Ing. Stanislav Thomka, kontakt: 0902 777 222, e-mail: thomka@grahams.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams, s.r.o. © Copyright 2016 Grahams, s.r.o.


Štát: Slovensko
Okres: Martin
Mesto: Martin

Vlastníctvo: osobné
Druh: Vila - novostavba
Typ: predaj


Podrobné informácie

Počet poschodí2
Počet izieb8
Zastavaná plocha201 m²
Celková rozloha450 m²
Rozloha pozemku1391 m²
Úžitková plocha394 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Internetáno - káblový rozvod
Kúpeľňavaňa a sprchovací kút
Vykurovanievlastné
Lódžiaáno - 3
Terasaáno - 2
Pivnicaáno
Garážáno
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Zariadeniezariadený
Zateplený objektáno
Strechapo rekonštrukcii
Krbáno
Káblová televíziaáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnostiPre viac informácií kontaktujte


Ing. Stanislav Thomka

Ing. Stanislav Thomka

realitný maklér hovorím po slovenskyI speak english

Telefón: 0902 777 222
E-mail: thomka@grahams.sk

všetky realitné ponuky makléra


Vila Martin Vila Martin predajRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk

Kontaktujte nás
0902 111 333

Člen ZRKS