3D prehliadka predaj rekreačný / rodinný dom Kľak s nádherným pozemkom

 • Obývačka
 • Obývačka
 • Obývačka s krbom
 • Kuchyňa
 • Izba 1
 • Izba 2
 • Spálňa
 • vstupná hala
 • Práčovňa
 • Kúpeľňa
 • Predný pohľad
 • Predný pohľad
 • Pohľad zadná časť
 • Záhrada zadná
 • Záhrada zadná
 • Záhrada zadná

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU

Realitná kancelária GRAHAMS Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci trojpodlažný, podpivničený rodinný / rekreačný dom s pozemkom, v obci Kľak, okres Žarnovica.

Dom je umiestnený v tichej lokalite v mierne svahovitom teréne s prístupom po verejných komunikáciách. Je prakticky riešený ako trojpodlažný, podpivničený, s terasou, s dvomi balkónmi, s parkovacím miestom pre 2 autá a so šikmou strechou. Čaká na nového vlastníka, ktorý uprednostňuje pokojnú atmosféru v nádhernom prostredí prírody.

Úžitková plocha domu je 230 m2, z toho terasa má výmeru 24 m2, balkón v prednej aj zadnej časti RD má výmeru 4,95 m2. Celková rozloha pozemku je 1 377 m2, z toho zastavaná plocha rodinného domu je 152 m2, hospodárskej budovy 117 m2, zastavaná plocha celkom je 301 m2, trvalý trávny porast má výmeru 1 076 m2.

Možnosť prikúpenia samostatného udržiavaného pozemku - trávnatý porast s okrasnými drevinami vysadenými majiteľmi po obvode pozemku. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti, za altánkom a hospodárskou budovou. Je voľne prístupný po schodíkoch od altánku má výmeru 2 331 m2. Kúpou tohoto pozemku by ste získali pozemok s celkovou výmerou 3 708 m2 ( z toho je zastavaná plocha 301 m2).

Popis dispozície domu:
Na prízemí sa nachádza vstupná hala, šatník so vstavanou skriňou, práčovňa, vchod do pivnice a schody na 1. poschodie. Z práčovne je výstup do zadnej záhrady. V pivnici je umiestnená technická miestnosť s vykurovacím telesom kondenzačný kotol Buderus, boiler Buderus 300 l, rozvádzače teplej vody Buderus a úložný priestor a ďalšie 3 miestnosti.
Na 1. poschodí sa nachádza kuchyňa, špajza, samostatná toaleta, obývacia izba s krbom, schodisko na 2. poschodie. V obývacej izbe orientovanej na západ, sa nachádza veľké okno, ktoré poskytuje upokojujúci výhľad do záhrady, vstup na terasu a do záhrady s altánkom a s krbom.
Na 2. poschodí sa nachádzajú 3 izby, šatník, kúpeľňa s rohovou vaňou spolu s toaletou a dva balkóny. Dve izby, pôvodne detské izby, sú orientované na východ. V jednej z nich je atikový výklenok na spanie. Tretia izba, spálňa so šatníkom a balkónom, je orientovaná na západ, do záhrady. Vo všetkých izbách je podlaha z dubového masívu.
V zadnej záhrade sa nachádza okrem krbu a altánku aj menší hosťovský dom, toho času sa používa ako úžitková budova. Za altánkom sa nachádza vyššie spomenutý pozemok - trávnatý porast s okrasnými drevinami vysadenými po obvode pozemku. V prednej časti sa nachádza predzáhradka, ktorá je tiež bohato vysadená okrasnými, prevažne listnatými drevinami. Dreviny kvitnú od skorej jari, počas leta až do neskorej jesene.

Dom bol postavený v roku 2000, terajším majiteľom, pre účely bývania svojej rodiny. Vykurovanie je kombinovaným teplovodným kúrením, radiátormi a podlahovými rozvodmi. Radiátormi sú vykurované: práčovňa, kuchyňa, obývačka, kúpeľňa, detské izby a šatník. Podlahové kúrenie je vo vstupnej hale, v šatníku na prízemí, kuchyni, obývačke. Teplá voda v radiátoroch sa vracia cez podlahové kúrenie spať k ďalšiemu ohrevu. Doplnok vykurovania je teplovzdušný kozub s prieduchmi. Úžitková voda sa ohrieva slnečnými kolektormi (3 ks na streche). Interiérové dvere, podlaha, keramické obklady, dlažby a zariadenie kuchynskej linky so zabudovanými spotrebičmi sú vyhotovené v štandardnom prevedení. Okná a balkónové dvere sú plastové s izolačným dvoj sklom. Vybavené sú interiérovými žalúziami. Obvodové múry sú z tvárnic YPOR, strešná krytina Ranila. Po celý čas je obývaný, pravidelne udržiavaný, je v dobrej technickej kondícii. Priemerné mesačné náklady na energie (voda, plyn, elektrina) cca 160,- EUR.

Lokalita: Obec Kľak sa nachádza v tichej lokalite priamo v pohorí Vtáčnik, v nadmorskej výške 618 m.n.m. V okolí sa nachádzajú turistické trasy na pešiu a cyklistickú turistiku. Cieľom turistických vychádzok, okrem zbierania húb, môže byť najvyšší vrch pohoria Vtáčnik - Vtáčnik s nadmorskou výškou 1 346 m.n.m , vzdialený 2,5 hod pohodlnou chôdzou. Ďalej sa tu nachádzajú prírodné zaujímavosti ako sú: lesný porast Škurátka, Kláštorská skala (nadmorská výška 1 279 m.n.m), skalné andezitové útvary Ostrovica, Vodopád na Pokutskom potoku a iné. Pre milovníkov zimných športov je k dispozícii lyžiarske stredisko SkiBlanc Ostrý Grúň, s piatimi zjazdovkami, ktoré je ideálne pre rodinnú lyžovačku. Priamo zo záhrady rodinného domu je možné vidieť aj vrch Sitno, nadmorská výška 1 009 m.n.m., dominantu neďalekého pohoria Štiavnické vrchy. Banská Štiavnica je dostupná do 45 min. autom.

Kúpou tejto výnimočnej nehnuteľnosti získavate slnečný pozemok, rodinný dom, hospodársku budovu, vonkajší altánok s krbom. Vynikajúca geografická poloha, dopravná dostupnosť, bezprostredná blízkosť jedinečnej prírody pohoria Vtáčnik, pozemok vysadený okrasnými drevinami, vynikajúca dispozícia a výborný technický stav domu, Vám predurčujú veľa pohodových chvíľ strávených v kruhu rodiny alebo s priateľmi.

Cena nehnuteľnosti : 164 990,- EUR, vrátane kompletného právneho servisu, finančného servisu a ostatných náležitostí pri prepise samotnej nehnuteľnosti.

Možnosť prikúpenia samostatného pozemku : Cena : 11 700,- EUR

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Nezabudnite si pozrieť našu 3D virtuálnu prehliadku.

Zodpovedný maklér: Erika Kostroňová, mobil: 0901 900 024, mail: kostronova@grahams.sk
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia - je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

Podrobné informácie

vrátane provízie
2
5
301 m²
1377 m²
1377 m²
230 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
žumpa
lokálny poskytovateľ
vlastné - plyn
9.90 m²
24 m²
vlastné vyhradené
iné
pôvodná
plastové
mierny svah
asfaltová cesta

3D virtuálna prehliadka MatterportVideo

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kľak, Kľak, Žarnovica, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Erika Kostroňová

Ing. Erika Kostroňová

realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

0901 900 024

kostronova@grahams.sk Maklér má 14 ponúk
 • Štát Slovensko
 • Kraj Banskobystrický
 • Okres Žarnovica
 • Mesto Kľak
 • Ulica Kľak
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0901 900 024

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Erika Kostroňová

Ing. Erika Kostroňová

realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

0901 900 024

kostronova@grahams.sk Maklér má 14 ponúk