GRAHAMS - PREDAJ, Prémiový Bungalov na 13á pozemku, Ivanka pri Dunaji

 • záhrada s vyhladom na dom
 • záhrada s vyhladom na dom
 • Prístrešok s grilom
 • Vstup
 • predný pohlad na dom
 • Jedáleň s kuchyňou
 • Kuchyňa
 • jedáleň s výhladom do záhrady
 • Obývačka
 • Obývačka
 • Spálňa
 • Spálňa
 • Vstupná chodba
 • Herňa
 • Herňa
 • Práčovňa
 • technická miestnosť
 • Garáž
 • podoris dom.jpg
 • podoris suteren.jpg

Grahams Vám exkluzívne ponuka rodinný dom typu bungalov v tichej lokalite na Sládkovičovej ulici v Ivanke Pri Dunaji, ktorý poskytuje úplné súkromie s lesíkom a potôčikom za záhradou. Rodinný dom sa nachádza na pozemku s výmerou 1285 m2. Zastavaná plocha je 211 m2 s úžitkovou plochou 288 m2 (1 NP a 1 PP). Záhradný prístrešok (30 m2), prístrešok pre parkovanie (46 m2), záhradný domček (29 m2) a prístrešok pre vírivku (16 m2) majú spolu úžitkovú plochu 121 m2
]Rodinný dom je nadštandardne vybavený
, pred aj za domom je okrasná záhrada. Okrem rodinného domu je na pozemku pred domom prístrešok pre parkovanie troch osobných áut, v záhrade za domom je párty prístrešok s grilom, s prívodom plynu a pitnej vody. V zadnej časti okrasnej záhrady je veľký záhradný domček s dôkladnou izoláciou stien aj strechy. Vedľa párty prístrešku je vírivka pod samostatným prístreškom pre 4 osoby. Všetko v perfektnom stave.

Nadzemné podlažie rodinného domu má veľkú obývačku s krbom prepojenú na vstupné zádverie a jedáleň, ktorá tvorí celok s kompletne vybavenou kuchyňou (v prípade záujmu budúceho majiteľa je možné obývaciu izbu prepojiť s kuchyňou a jedálňou). Kuchyňa s jedálňou voľne nadväzuje na dennú miestnosť. Hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu s rohovou vaňou, veľkou samostatnou sprchou, dvoj umývadlom, bidetom a WC. Zo spálne je priamy prístup do šatníka. Ďalej sú na prízemí dve detské izby so zabudovanými skriňami v stene. Na prízemí je ďalšie samostatné WC a malá kúpeľňa s umývadlom a sprchovým kútom. Na chodbe je veľká zabudovaná skriňa. Súčasťou nadzemného podlažia je dvoj garáž s automatickou bránou. Celá plocha nadzemného podlažia je plne klimatizovaná stropnými klimatizačnými jednotkami.

Podzemné podlažie je obytné a obsahuje veľkú hobby miestnosť v ktorej je umiestnený na zákazku vyrobený biliardový stôl. Z hobby miestnosti je prístup do samostatnej fínskej sauny a veľkej kúpeľne vybavenej sprchovým kútom s parnou saunou, umývadlom, WC, bidetom a pisoárom. V podzemnom podlaží je ďalej veľká práčovňa, nevykurovaná komora s odkladacími regálmi a s regálom pre vinný archív, malý sklad a technická miestnosť s plynovým kotlom, rackom pre počítačovú sieť a slaboprúdovými a silnoprúdovými rozvádzačmi. V technickej miestnosti je naftový generátor s výkonom 7,5 kW.

Povala domu má plnohodnotnú pochôdznu podlahu, ktorá umožňuje vybudovanie obytného podkrovia. Prístup na povalu je stropnými dvierkami z garáže, nakoľko sa povala v súčasnosti nevyužíva na obytné účely.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, kanalizácia, elektrika, plyn). Vykurovanie je plynovým kotlom so 150 litrovým zásobníkom teplej vody a je riešené kombináciou podlahových vykurovacích telies a podlahového vykurovania. Vďaka mimoriadne kvalitnej izolácii stien a kvalitných drevených eurookien sú náklady na vykurovanie veľmi nízke. V podzemnom podlaží je vykurovanie riešené klasickými radiátormi. Elektrické rozvody (230V aj 380V) sú riešené systémom NIKO, kde je možné celú elektroinštaláciu ovládať a nastavovať funkcie vypínačov a zásuviek cez počítač. V dome sú dva nezávislé rozvody, jeden priamy z vonkajšej siete a druhý zálohovaný cez UPS (záložný zdroj). Do všetkých miestností je privedený počítačový rozvod (počítačová sieť) s centrálou v technickej miestnosti. Televízny rozvod je urobený do obývačky, dennej miestnosti, spálne, detských izieb a hobby miestnosti. V dome je alarm (vrátane záhradného domčeka) trvale napojený na strážnu službu. Alarm je prepojený na systém NIKO a modem pre spojenie s mobilným telefónom. Vo vonkajšej časti domu je kamerový rozvod s vyhrievanými kamerovými púzdrami, ktorý umožňuje osadenie 6 kamier pre monitorovanie celého okolia domu. Kamerový rozvod je zvedený do technickej miestnosti. K dispozícii je káblový internet umožňujúci aj pripojenie TV.

Okrasná záhrada je udržiavaná vo výbornom stave, je v nej vlastná studňa na účely závlahy a veľké jazierko s objemom 60 tisíc l vody s okrasnými rybami, ktoré je možné jednoducho prebudovať na kúpacie bio jazierko. Rozvod vody z vlastnej studne je rozvedený aj v murovanom plote pozdĺž celého pozemku s prípojnými batériami približne každých 10 metrov. Závlaha záhrady je riešená závlahovými automatmi.

V prednej časti pozemku (pred domom), ktorá je ohradená murovaným plotom s automatickou bránou je možné zaparkovať až 4 autá, 3 ďalšie autá v murovanom prístrešku a naviac 2 ďalšie v garáži.

Dom je umiestnený v tichej lokalite v Ivanke pri Dunaji (stará zástavba), ktorá poskytuje úplné súkromie. Za záhradou je lesík s ramenom Malého Dunaja (záplavy v žiadnom prípade nie sú možné) a v okolí pozemku určite nebude ani v budúcnosti prebiehať žiadna výstavba, súkromie teda zostane trvale zachované. V obci je plná občianska vybavenosť, Tesco, Metro, viacero reštaurácií, banka, škôlka, základná škola aj umelecká škola. Okrem zastávok autobusu je v obci aj vlaková stanica. Vzdialenosť od centra Bratislavy je 14 kilometrov.

Ku domu je vyhotovený Znalecky posudok ktorý môže klient využiť pre financovanie Hypotekárnym úverom.

Cena nehnuteľnosti je 569.900,- € vrátane provízie, kompletného právneho servisu, finančného servisu a ostatných náležitostí pri prepise samotnej nehnuteľnosti. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.


Som tu pre Vás, aby celý proces obchodu prebehol čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie.
Budem sa tešiť na Vás na obhliadke.

Zodpovedný maklér: Anton Trška, mobil: 0901 900 028, mail: trska@grahams.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text je majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright GrahamsPodrobné informácie


Cena vrátane provízie

Počet izieb 4

Zastavaná plocha 168 m²

Celková rozloha 136 m²

Rozloha pozemku 7502 m²

Úžitková plocha 136 m²

Vlastníctvo osobné

Stav úplne prerobený

Status aktívne

Odvoz odpadu 

Voda verejný vodovod

El. napätie 230/400V

Plyn 

Kanalizácia 

Internet mikrovlnné spojenie

Kúpeľňa vaňa a sprchovací kút

Vykurovanie vlastné

Terasa 

Parkovanie vnútorné

Inžinierske siete 

Postavené z tehla

Zariadenie zariadený

Zateplený objekt 

Krb 

Klimatizácia 

Káblová televízia 

Bezbariérový prístup 

Terén rovina

Prístupová cesta asfaltová cesta


Poloha nehnuteľnosti na mape

 Hviezdoslavova, Miloslavov, Senec, Slovensko


Údaje máp ©2018 Google
Zmluvné podmienky

Nahlásiť chybu mapy

Táto stránka nemôže správne načítať Mapy Google.
Do you own this website? OK
Táto stránka nemôže správne načítať Mapy Google.
Do you own this website? OK

Anton Trškahovorím po slovenskyI speak englishRodinný dom Senec Rodinný dom Senec predaj


Štát Slovensko
Kraj Bratislavský
Okres Senec
Mesto Miloslavov
Ulica Hviezdoslavova
Druh Rodinný dom - novostavba
Typ predaj
Vlastníctvo osobné
Kontakt 0901 900 028
Pridané 5. december 2018 16:31 hod
 poslať ponuku na e-mail
 vytlačiť ponuku

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
4
211 m²
1285 m²
288 m²
osobné
pôvodný
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
wifi
vlastné - plyn
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
drevostavba
čiastočne
pôvodná
centrálna
drevené
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Sládkovičova, Ivanka pri Dunaji, Senec, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Anton Trška

Anton Trška

realitný maklér senior

hovorím po slovenskyI speak english

0901 900 028

trska@grahams.sk Maklér má 14 ponúk
 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Senec
 • Mesto Ivanka pri Dunaji
 • Ulica Sládkovičova
 • Druh Rodinný dom
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0901 900 028
 • Pridané 15. máj 2019 10:59 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Anton Trška

Anton Trška

realitný maklér senior

hovorím po slovenskyI speak english

0901 900 028

trska@grahams.sk Maklér má 14 ponúk