GRAHAMS-PREDAJ slnečný stavebný pozemok Vajnory

  • Pozemok Vajnory

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 1207 m2 vo rezidenčnej štvrti mestkej časti Vajnory. Pozemok rovinatý, má tvar skoseného obdĺžnika. Úzenoplánovacia informácia určuje funkčné využitie pozemku ako zástavbu rodinných domov, bytové domy do 4 nadzemných podlaží. Vedie k nemu nespevnená cesta a všetky siete sa nachádzajú v blízkosti pozemku. Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce.

Mestská čať Vajnory sa nachádzaja pod Malými Karpatmi a leží na hranici Národnej prírodnej rezervácie Šúr, ktorá je zaradená do európskej chránenej siete Natura 2000.

V obci je výborná občianska vybavenosť, k dispozícií sú potraviny, reštaurácie, miestny úrad, kultúrny dom, nákupné centrum Vajnoria, multifunkčné a detské ihrisko, futbalové ihrisko, škôlka, jasle, kostol, park.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú vyhľadávané Vajnorské jazerá s mimoriadne čistou vodou, v dostupnosti bicyklom tiež areál vodných športov Wakelake, či športová hala Hangair. Vajnory sú súčasťou Malokarpatskej vínnej cesty a centrum Vajnor je od roku 1992 vyhlásené za pamiatkovú zónu.

Prírodné danosti robia z tejto mestskej časti zaujímavé miesto pre milovníkov prírody a aktívneho životného štýlu, pre vyznávačov pokojných prechádzok do prírody, ako aj nadšencov cykloturistiky, vodných športov, pre rybárov či poľovníkov.

Cena pozemku je 187 600,- € vrátane provízie, kompletného právneho servisu, finančného servisu a ostatných náležitostí pri prevode nehnuteľnosti.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať.

Zodpovedný maklér: JUDr. Veronika Pfundtnerová, kontakt: 0901 900 202, email: veronika@grahams.sk

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotografie sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

Podrobné informácie

vrátane provízie
1207 m²
osobné
aktívne
rovina
neupravená cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Vajnory, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

JUDr. Veronika Pfundtnerová

JUDr. Veronika Pfundtnerová

realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

0901 900 202

veronika@grahams.sk Maklér má 31 ponúk
  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Vajnory
  • Mesto Bratislava - Vajnory
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt 0901 900 202
  • Pridané 2. júl 2019 14:00 hod

Pre viac informácií kontaktujte

JUDr. Veronika Pfundtnerová

JUDr. Veronika Pfundtnerová

realitný maklér

hovorím po slovenskyI speak english

0901 900 202

veronika@grahams.sk Maklér má 31 ponúk